FenerbahçeFutbolGalatasarayManşet

SADETTİN TANTAN VE ALİ BÜYÜKASAR’DAN GÜREŞ MİLLİ TAKIMINA ANLAMLI ZİYARET

 

Kadın Güreş Milli Takımı, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’na yoğun bir antrenman temposunla Sarıyer- İstanbul’da bulunan Mersinli Ahmet Eğitim Merkezi’nde hazırlanıyor.

Güreşe ve spora olan tutkusuyla bilinen Türk siyasetinin gelmiş geçmiş en etkili isimlerinden biri olan, İç İşleri eski Bakanı, Türkiye Güreş Federasyonu eski Başkanı Sadettin Tantan ile Spor ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden, TFF Denetleme Kurulu Asil Üyesi Ali Büyükasar
Sarıyer Mersinli Ahmet Güreş Spor Kompleksi’nde çalışmalarını sürdüren Kadın Milli Güreş Takımımızı ziyaret etti. Sarıyer Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cebrail Karakaş ev sahipliğinde gerçekleşen moral ziyaretinde; antrenmanı takip eden heyet A Milli Kadın Güreş Takımı Teknik Direktörü Efraim Kahraman’dan hazırlıklara dair bilgiler alarak milli sporcularımıza başarılar diledi. Heyette İstanbul Güreş İhtisas Kulubü yöneticisi, eski Milli güreşçi Ercan Ayyıldız’da yer aldı.

Takımdaki birlik ruhuyla çalışmalarını sürdüren Ay-yıldızlı güreşçiler arasında geçmiş senelerde Olimpiyat, Dünya ve Avrupa Şampiyonalarında altın madalyalar kazanmış dünyaca ünlü sporcular; Yasemin Adar Yiğit, Buse Tosun Çavuşoğlu, Evin Demirhan Yavuz, Zeynep Yetgil, Elvira Kamaloğlu, Kadriye Aksoy ve Nesrin Baş gibi önemli isimler yer almakta.

İlgili Haberler