FutbolManşet

İspanyol futbolcusu Juankar’ın kafasına havai fişek isabet etti

Olympiakos’un sahasında Panathinaikos’u ağırladığı derbi yaşanan olaylar nedeniyle yarıda kaldı. Saha kenarında ısınan Panathinaikos’un İspanyol futbolcusu Juankar’ın kafasına havai fişek isabet ederken, futbolcu hastaneye götürüldü. Yaşananların ardından iki takım futbolcuları da soyunma odasına gitti ve mücadele ertelendi.

Yunanistan Ligi’nin 8. haftasında oynanan Olympiakos- Panathinaikos maçı çıkan olaylar nedeniyle devam edemedi. Olympiakos’un Panathinaikos karşısında beraberlik golünü atması sonrası taraftarlar sevinçten adeta çılgına döndü. Sahaya atılan havai fişeklerden biri Panathinaikos’un saha kenarında ısınan futbolcusu Juankar’ın başına isabet etti.

Yaşanan olayın ardından Juankar apar topar hastaneye götürüldü. Futbolcular ve hakemler ise soyunma odasına gitti. Maç tatil edilirken Olympiakos Başkanı Marinakis, maçın oynanması gerektiğini belirtti.

Yunan derbisinde futbolcu kafasından fişekle vuruldu, maç yarıda kaldı

Marinakis yaptığı açıklamada, “Yönetmeliklere göre, maçın oynanması lazım. Bir havai fişek atıldı, her iki takımdan da oyuncular ısınıyordu, sadece bir oyuncuda sorun oldu. Doktor en başından beri havai fişeğin Juankar’a gelmediğini söyledi zaten.” dedi.

İlgili Haberler