Manşet

Hande Erçel ev pozlarıyla büyüledi! Zehra Güneş dayanamadı

Hande Erçel ev pozlarıyla büyüledi! Zehra Güneş dayanamadı

Hande Erçel ev pozlarıyla büyüledi! Zehra Güneş dayanamadı

Hakan Sabancı ile mutlu bir beraberlik yürüten Hande Erçel sosyal medya hesabından sık sık paylaşım yapıyor. En son ev hallerini paylaşan Erçel pozlarıyla adeta büyüledi. Ünlü ismin pozlarını beğenenler arasında Zehra Güneş…

Yeni dizisi Bambaşka Biri ile ekranlara geri dönmeye hazırlanan Hande Erçel evinden yaptığı paylaşımla ilgi odağı oldu. Erçel’in evini 2 yıl önce 10 milyon TL’ye aldığı iddia edilmişti. Güzelliği ile büyüleyen ünlü ismin pozlarına beğeni yağdı.

hande-erçel-evinde-poz-verdi

Tüm dekorasyonunu baştan sona yenileyen güzel oyuncu geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından milyon evinin karelerini paylaşmıştı. Erçel paylaşımına “İnsanın mimar arkadaşı olmasın sürekli evimi güzelleştirmesini bekliyorum” notunu düşmüştü.

hande

İş insanı Hakan Sabancı ile birlikte olan Erçel evinden yeni fotoğraflarını yayınladı. Güzel oyuncu fotoğraflarda evcil hayvanlarına da yer verdi.

hande-erçel-pozlarıyla-büyüledi

29 yaşındaki ünlü ismin pozlarını beğenenler arasında Zehra Güneş, Cansu Tosun, Zeynep Bastık da yer aldı.

hande-erçel- ev-pozlarıyla-büyüledi

Hande Erçel’in paylaşımına takipçileri “Ev Hande’sine bayılıyorum”, “Hayattaki en güzel örneğim”, “Ev paylaşımlarına aşığım” yorumlarında bulunmuş oldu.

İlgili Haberler