BeşiktaşManşetTrabzonspor

Galatasaray’da Icardi fırtınası! ‘Puskas ödülüne aday’ gol…

Galatasaray’da Icardi fırtınası! ‘Puskas ödülüne aday’ gol…

İngiliz basını, Galatasaray’ın dördüncü golünü manşetlere taşıdı, “Pozisyon Ziyech’e asist, Icardi’ye gol olarak yazıldı. Gol sosyal medya platformlarında viral hale geldi ve birçok kişi bunu Puskas ödülüne aday olarak gösterdi” diye yazdı.

Galatasaray'da Icardi fırtınası! 'Puskas ödülüne aday' gol...

Galatasaray’ın yeni transferi Hakim Ziyech, çıktığı ilk maçta taraftarı mest ederken, performansı dış basında da yankı buldu. Hollanda basınındaki haberlerde, “Ziyech yeni takımında harika bir asistle başladı.

Galatasaray'da Kerem Aktürkoğlu farkı! Geçen sezonu 3'e katladı...

Galatasaray’da Kerem Aktürkoğlu farkı! Geçen sezonu 3’e katladı…

Galatasaray’ın galibiyetinde pay sahibi oldu. Bu sert şuta Icardi’nin bilinçli bir şekilde yaptığı müdahale ile topun yönünü değiştirerek filelerle buluşturması dikkate değerdi” denildi.

 

Galatasarayda Icardi fırtınası Puskas ödülüne aday gol...

 

İngiliz basınında “Icardi, Hakim Ziyech’in muhteşem golünü çaldı” ifadesi dikkat çekti: “Hakim Ziyech, yetenekli sol ayağıyla Mauro Icardi’nin kafasının üzerinden geçen şimşek bir vuruş yaptı ve fileleri sarstı. Pozisyon Ziyech’e asist, Icardi’ye gol olarak yazıldı. Gol sosyal medya platformlarında viral hale geldi ve birçok kişi bunu Puskas ödülüne aday olarak gösterdi.”

A Milli Takım'da görevine son verilen Stefan Kuntz'un tazminatı belli oldu! İşte yerine gelecek isim...

A Milli Takım’da görevine son verilen Stefan Kuntz’un tazminatı belli oldu! İşte yerine gelecek isim…

 

Galatasarayda Icardi fırtınası Puskas ödülüne aday gol...

 

Galatasaray’daki Ziyech etkisi yüzleri güldürürken, teknik kadroya göre bu durum, “Kaliteli oyuncular birbirini daha iyi anlıyor” şeklinde yorumlandı.

İlgili Haberler